Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

Czas trwania KKZ dla kwalifikacji RL.16

KKZ dla kwalifikacji RL.16 właściwej dla zawodu rolnik realizowany jest na podstawie modułowego programu nauczania.

Program KKZ obejmuje 475 godzin.

 

SEMESTR II - harmonogram zajęć od 27.01.2018 r.

SEMESTR 1- rozpoczęcie zajęć 29.09.2017 - HARMONOGRAM ZAJĘĆ

WYKAZ SAL

 


 

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Olimpiada przedszkolna

olimp przedszk 2017.514 czerwca w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Lubaczowie odbyła się Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa „Lubimy się bawić”. Zawody sportowe poprowadził nauczyciel Tomasz Kida we współpracy z naszymi uczniami - animatorami czasu wolnego. Klaudia, Kamila, Julia, Basia, Dawid i Łukasz zaprezentowali dzieciom swoje umiejetności nabyte podczas kursu realizowanego w naszej szkole.

Do zabawy przystąpiły wszystkie przedszkola miejskie z Lubaczowa oraz oddział przedszkolny z Wielkich Oczu. Impreza była zatem świetną okazją dla animatorów do wykorzystania swoich umiejętności. Organizatorzy imprezy chcieli, aby wszystkie dzieci biorące udział w turnieju czuły się zwycięzcami, wychodziły uśmiechnięte, zadowolone, niosąc w swym serduszku i pamięci miłe wspomnienia. Patrząc na ich szczęśliwe miny z pewnością ten cel został osiągnięty.

olimp przedszk 2017.1 olimp przedszk 2017.6olimp przedszk 2017.8olimp przedszk 2017.4

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 5 Gości

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055