Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Olimpiada przedszkolna

olimp przedszk 2017.514 czerwca w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Lubaczowie odbyła się Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa „Lubimy się bawić”. Zawody sportowe poprowadził nauczyciel Tomasz Kida we współpracy z naszymi uczniami - animatorami czasu wolnego. Klaudia, Kamila, Julia, Basia, Dawid i Łukasz zaprezentowali dzieciom swoje umiejetności nabyte podczas kursu realizowanego w naszej szkole.

Do zabawy przystąpiły wszystkie przedszkola miejskie z Lubaczowa oraz oddział przedszkolny z Wielkich Oczu. Impreza była zatem świetną okazją dla animatorów do wykorzystania swoich umiejętności. Organizatorzy imprezy chcieli, aby wszystkie dzieci biorące udział w turnieju czuły się zwycięzcami, wychodziły uśmiechnięte, zadowolone, niosąc w swym serduszku i pamięci miłe wspomnienia. Patrząc na ich szczęśliwe miny z pewnością ten cel został osiągnięty.

olimp przedszk 2017.1 olimp przedszk 2017.6olimp przedszk 2017.8olimp przedszk 2017.4

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 1 Gość

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055