Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Turniej sportowo – rekreacyjny „Harlem - Wymiatacze”

W dniu 11 czerwca, na rynku w Lubaczowie, odbył się turniej nasportowo 2017.2sportowo – rekreacyjny pod nazwą „Harlem - Wymiatacze”. Nasza szkoła wystawiła dwie czteroosobowe reprezentacje w składzie: Tomasz Kida, Daniel Frączek, Muzyka Andrzej, Wawrzyniec Kościuszkiewicz, Vitaliy Lukaszczyk, Nazar Trybuch, Maciej Kida, Patryk Dawidowicz. Drużyna ZS Oleszyce I zajęła II miejsce, natomiast reprezentacja ZS Oleszyce II zajęła miejsce IV.

Zawodnicy mieli do pokonania ekstremalny i pełen zaskakujących niespodzianek tor przeszkód. Śmiałkowie musieli udowodnić, jak bardzo są zdeterminowani aby sięgnąć po zwycięstwo. Przeszkody dostarczały mnóstwo zabawy i śmiechu zarówno dla oglądającej publiczności jak i startujących zawodników.  Gratulujemy wszystkim uczestnikom podjęcia wyzwania.

 

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 1 Gość

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055