Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

Czas trwania KKZ dla kwalifikacji RL.16

KKZ dla kwalifikacji RL.16 właściwej dla zawodu rolnik realizowany jest na podstawie modułowego programu nauczania.

Program KKZ obejmuje 475 godzin.

 

SEMESTR II - harmonogram zajęć od 27.01.2018 r.

SEMESTR 1- rozpoczęcie zajęć 29.09.2017 - HARMONOGRAM ZAJĘĆ

WYKAZ SAL

 


 

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Turniej sportowo – rekreacyjny „Harlem - Wymiatacze”

W dniu 11 czerwca, na rynku w Lubaczowie, odbył się turniej nasportowo 2017.2sportowo – rekreacyjny pod nazwą „Harlem - Wymiatacze”. Nasza szkoła wystawiła dwie czteroosobowe reprezentacje w składzie: Tomasz Kida, Daniel Frączek, Muzyka Andrzej, Wawrzyniec Kościuszkiewicz, Vitaliy Lukaszczyk, Nazar Trybuch, Maciej Kida, Patryk Dawidowicz. Drużyna ZS Oleszyce I zajęła II miejsce, natomiast reprezentacja ZS Oleszyce II zajęła miejsce IV.

Zawodnicy mieli do pokonania ekstremalny i pełen zaskakujących niespodzianek tor przeszkód. Śmiałkowie musieli udowodnić, jak bardzo są zdeterminowani aby sięgnąć po zwycięstwo. Przeszkody dostarczały mnóstwo zabawy i śmiechu zarówno dla oglądającej publiczności jak i startujących zawodników.  Gratulujemy wszystkim uczestnikom podjęcia wyzwania.

 

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 5 Gości

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055