Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

Czas trwania KKZ dla kwalifikacji RL.16

KKZ dla kwalifikacji RL.16 właściwej dla zawodu rolnik realizowany jest na podstawie modułowego programu nauczania.

Program KKZ obejmuje 475 godzin.

 

SEMESTR II - harmonogram zajęć od 27.01.2018 r.

SEMESTR 1- rozpoczęcie zajęć 29.09.2017 - HARMONOGRAM ZAJĘĆ

WYKAZ SAL

 


 

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

WOJEWÓDZKA MAJÓWKA PSZCZELARSKA

majowka 2017 01W niedzielę 21 maja gościliśmy w Horyńcu Zdroju na XII Wojewódzkiej Majówce Pszczelarskiej. Uczniowie z klasy II technikum żywienia i usług gastronomicznych prezentowali uczestnikom majówki nowe kierunki kształcenia powstające w naszej szkole, a mianowicie technik pszczelarz oraz cukiernik. Dla zwiedzających uczniowie klasy I kucharz przygotowali słodki poczęstunek oczywiście na bazie miodu.

W ramach imprezy odbył się szereg interesujących wydarzeń – szkolenia, przemówienia, odznaczenia, konkursy oraz występy lokalnych zespołów. Przemawiała również Pani Wicedyrektor naszej szkoły Maria Baran opowiadając min. o nowych kierunkach nauczania tworzonych dla miłośników pszczelarstwa i cukiernictwa.

majowka 2017 02majowka 2017 03

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 2 Gości

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055