Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

WOJEWÓDZKA MAJÓWKA PSZCZELARSKA

majowka 2017 01W niedzielę 21 maja gościliśmy w Horyńcu Zdroju na XII Wojewódzkiej Majówce Pszczelarskiej. Uczniowie z klasy II technikum żywienia i usług gastronomicznych prezentowali uczestnikom majówki nowe kierunki kształcenia powstające w naszej szkole, a mianowicie technik pszczelarz oraz cukiernik. Dla zwiedzających uczniowie klasy I kucharz przygotowali słodki poczęstunek oczywiście na bazie miodu.

W ramach imprezy odbył się szereg interesujących wydarzeń – szkolenia, przemówienia, odznaczenia, konkursy oraz występy lokalnych zespołów. Przemawiała również Pani Wicedyrektor naszej szkoły Maria Baran opowiadając min. o nowych kierunkach nauczania tworzonych dla miłośników pszczelarstwa i cukiernictwa.

majowka 2017 02majowka 2017 03

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 1 Gość

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055