Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Looking for talents - edycja VI

alt

Serdecznie zapraszamy do udziału w powiatowym konkursie recytatorskim Looking for talents, który odbędzie sie 8 grudnia 2016 r. (czwartek) godz. 9.00 w auli Zespołu Szkół w Oleszycach. Jego VII edycja poświęcona jest twórczości poetyckiej Ewy Lipskiej - znakomitej polskiej poetki, felietonistki, laureatki wielu prestiżowych nagród , która zaszczyci nas swoją obecnością. 

            Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe – tablety oraz tomiki poetyckie Ewy Lipskiej. Termin zgłoszeń uczestników mija 30 listopada 2016 roku. Konkurs objęty jest patronatem przez Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie. Zachęcamy do udziału.

Regulamin i karta zgłoszenia

W przypadku problemów z uzyskaniem tłumaczeń utworów Pani Ewy Lipskiej na język angielski, niemiecki i rosyjski prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 1 Gość

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055