Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

Czas trwania KKZ dla kwalifikacji RL.16

KKZ dla kwalifikacji RL.16 właściwej dla zawodu rolnik realizowany jest na podstawie modułowego programu nauczania.

Program KKZ obejmuje 475 godzin.

 

SEMESTR II - harmonogram zajęć od 27.01.2018 r.

SEMESTR 1- rozpoczęcie zajęć 29.09.2017 - HARMONOGRAM ZAJĘĆ

WYKAZ SAL

 


 

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Wyjazd na dzień otwarty PWSTE w Jarosławiu

0W czwartek 8 marca uczniowie klas III i IV technikum udali się do Jarosławia, aby uczestniczyć w Dniu Otwartym PWSTE w Jarosławiu. Była to okazja do zapoznania się z ofertą kształcenia tej uczelni, ale nie tylko. Na uczestników czekało szereg atrakcji m.in. prezentacja laboratoriów, pokazy sprzętu wojskowego, zabiegi kosmetyczne, zabawy z pacynkami czy tematyczne quizy z nagrodami. Wydarzenie po raz kolejny poprowadził Michał Sobkowski, prezenter Radia Eska. Włączył się on także w aktywności na Uczelni, m.in. wręczanie tulipanów świętującym paniom.

Przypadający na tę datę Dzień Kobiet stanowił punkt wyjścia również do innych wydarzeń towarzyszących. Organizatorzy przygotowali dla uczestników cztery konkursy, w których do wygrania były atrakcyjne nagrody. Dużym zainteresowaniem młodzieży cieszyły się punkty z fotobudkami, gdzie mozna było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia.

                    1   4

      5      6

2

 

 

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 3 Gości

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055