Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

Czas trwania KKZ dla kwalifikacji RL.16

KKZ dla kwalifikacji RL.16 właściwej dla zawodu rolnik realizowany jest na podstawie modułowego programu nauczania.

Program KKZ obejmuje 475 godzin.

 

SEMESTR II - harmonogram zajęć od 27.01.2018 r.

SEMESTR 1- rozpoczęcie zajęć 29.09.2017 - HARMONOGRAM ZAJĘĆ

WYKAZ SAL

 


 

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Skąd wziąć pieniądze na biznes? - spotkanie z przedstawicielami Urzędu Marszłkowskiego i WUP

DSC 0057aa      We wtorek 16 stycznia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez przedstawicieli rzeszowskich instytytucji: Urzędu Marszałkowskiego i Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Tematyka zajęć dotyczyła źródeł finansowania działalności gospodarczej. P. Teresa Fedyk - Kida  prezentowała mozliwości pozyskania środków z Powiatowych Urzędów Pracy, ze szczególnym uwzględnieniem dotacji z Funduszu Pracy. Na temat możliwości pozyskania pieniędzy na biznes z Funduszy Europejskich mówił p. Adam Janusz z UM.

Dodatkową atrakcją zajęć był mini test wiedzy sprawdzający w jakim stopniu uczestnicy zajęć pamiętają przedstawione im informacje. Na osoby, które uzyskały najwyższe wyniki czekały drobne upominki w postaci plecaka, kalendarzy, pluszaków i słodkości.

DSC 0059a       DSC 0062a

            DSC 0071a        DSC 0074A

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 4 Gości

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055