Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

Czas trwania KKZ dla kwalifikacji RL.16

KKZ dla kwalifikacji RL.16 właściwej dla zawodu rolnik realizowany jest na podstawie modułowego programu nauczania.

Program KKZ obejmuje 475 godzin.

 

SEMESTR II - harmonogram zajęć od 27.01.2018 r.

SEMESTR 1- rozpoczęcie zajęć 29.09.2017 - HARMONOGRAM ZAJĘĆ

WYKAZ SAL

 


 

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Piszemy listy w obronie praw człowieka

maratonW grudniu obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Z tej okazji  uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy włączyli się w akcję pisania listów organizowaną przez Amnesty International. Młodzież pisała listy w sprawie uznania pracy i przydzielenie ochrony „Ruchowi Niepodległości Rdzennej Ludności MILPAH w Hondurasie”.  Ruch ten walczy o prawo do własnej ziemi, zagrożonej rozwojem  górnictwa, budową hydroelektrowni i innymi niszczycielskimi projektami. Jego członkom grozi się śmiercią i przemocą tylko dlatego, że chronią swoje środowisko. XVIII Maraton Pisania Listów pokazuje, że działając razem i solidarnie sprzeciwiając się naruszeniom praw człowieka możemy osiągnąć sukces.

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 3 Gości

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055