Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

Czas trwania KKZ dla kwalifikacji RL.16

KKZ dla kwalifikacji RL.16 właściwej dla zawodu rolnik realizowany jest na podstawie modułowego programu nauczania.

Program KKZ obejmuje 475 godzin.

 

SEMESTR II - harmonogram zajęć od 27.01.2018 r.

SEMESTR 1- rozpoczęcie zajęć 29.09.2017 - HARMONOGRAM ZAJĘĆ

WYKAZ SAL

 


 

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Światowy Tydzień Przedsiębiorczosci

 

STP1Z okazji trwającego w dniach 13 - 19 listopada Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie klasy I TŻ/TL wyjechali we wtorek na wycieczkę dydaktyczną do Rzeszowa. W ramach tego wyjazdu młodzież uczestniczyła w lekcji w NBP dotyczącej rozpoznawania autentyczności polskiego pieniądza a także w warsztatach kreatywości zorganozowanych przez Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju.

    Wizyta w rzeszowskim oddziale NBP była dla uczestników wyjazdu bardzo ciekawa. W trakcie zajęć p. Monika Mularz - Dobrowolska - pracownik banku, przedstawila zadania banku centralnego i jego wpływ na funkcjonowanie systemu bankowego oraz całej gospodarki. Pokazała ona również zabezpieczenia stosowane na polskich banknotach. Każdy mógł samodzielnie ocenić sprawdzając poszczególne oznaczenia i zabezpieczenia  posiadanego banknotu o określonym nominale czy jest on autentyczny. Na zakończenie zajęć udaliśmy sie do stanowisk kasowych, aby dokonac wymiany monet 2 i 5-ciozłowych na monety z serii z motywami zwierzęcymi.

    Kolejnym punktem programu wyjazdu był udział w warsztatach kreatywności zorganozowanych przez Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zajęcia pod tytułem "Od pomysłu do przemysłu" poprowadził doświadczony trener - p. Andrzej Lesiak z firmy Imagine. Naszym zadaniem jako uczesników warsztatów było stworzeniew grupach i zaprezentowanie  na forum pomysłu na własny biznes. Była to nie tylko okazja do poznania ciekawych ludzi, ale też do ćwiczenia umiejetnosci autoprezentacji i sztuki wystapień publicznych.

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 4 Gości

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055