Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Spotkanie klasowe po latach....

DSC 1007Pierwsze spotkanie klasowe absolwentów Liceum Ekonomicznego po osiemnastu latach odbyło się 04.08.2017r.
Na pomysł zorganizowania spotkania wpadli Basia i Paweł. No, a potem jego realizacja.
Jedno
przyjechało z Niemiec, drugie z USA przyleciało. Nie było łatwo zebrać wszystkich,
bo a to porozjeżdżali się po świecie no i okres wakacyjno – urlopowy. Ale, jak na pierwsze spotkanie, przybyła spora grupa. Zaplanowali najpierw spotkanie w murach szkoły z panią dyrektor dr Marią Baran, która pokazała im jak zmieniła się szkoła od czasu kiedy otrzymali świadectwa ukończenia Liceum Ekonomicznego w 1999 roku.

Byli mile zaskoczeni – piękną, nowoczesną szkołą, wspaniale wyposażoną, z atrakcyjną ofertą kształcenia. Po odwiedzinach w szkole Joasia (koleżanka z klasy – menadżer lokalu) zaproponowała spotkanie niedaleko szkoły, bo „Pod Księcia Górką”. I tu było fantastycznie. Wraz z „młodzieżą szkolną” wspominali minione lata 1995-1999 pani dyrektor, wychowawcy pani profesor Krystyna Sosnowska oraz pan profesor Władysław Drop. Tematów nie brakowało. Wszyscy byli ciekawi jak ułożyło się każdemu z obecnych i pozostałym. Wszyscy niby ci sami, a nie ci sami. Młodzi, emanujący ciepłem, serdecznością, mądrością życiową, dzielący się dzielący dotychczasowymi doświadczeniami. Atmosfera spotkania była świetna, wspólne zdjęcia i postanowienie zorganizowania kolejnego spotkania (miejmy nadzieję w większym gronie) za rok. A wcześniej na 45-leciu szkoły, na które każdy otrzymał zaproszenie od pani dyrektor.

DSC 1028


DSC 1013

DSC 1017

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 1 Gość

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055