Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Certyfikat Jakości "Szkoła Przedsiębiorczości"

Certyfikat Jakości "Szkoła Przedsiębiorczości" otrzymało 205 szkół z całej Polski. Jest to grono szkół, które dba o jakość nauczania w zakresie szeroko rozumianej przedsiębiorczości oraz doskonale przygotowuje młodzież do dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej czyli do startu w samodzielne, dorosłe życie. W tym zaszczytnym gronie znalazł się Zespół Szkół w Oleszycach, jako jedna z 19-tu szkół ponadgimnazjalnych na Podkarpaciu, a jedyna szkoła ponadgimnazjalna w powiecie lubaczowskim .
Ubieganie się o uzyskanie certyfikatu rozpoczęliśmy w kwietniu 2007 roku. W I etapie certyfikacji staraliśmy się o uzyskanie nominacji poprzez zbieranie punktów w dwóch certyfikowanych obszarach. Były to:

- Obszar I Przygotowanie do rynku pracy
- Obszar IV Stosowanie wiedzy ekonomicznej


Starania te zakończyły się sukcesem i we wrześniu 2008 roku przeszliśmy do II etapu certyfikacji i poszerzyliśmy swe działania o kolejne dwa obszary:

- Obszar II: Gospodarowanie finansami
- Obszar III: Współpraca ze środowiskiem


Podejmowane przez nas działania przygotowujące uczniów do wejścia na rynek pracy, świadomego wyboru ścieżki edukacyjnej i zawodowej, zapoznające z aspektami prowadzenia własnej firmy, a także przygotowujące do świadomego zarządzania własnymi finansami zostały nagrodzone nie tylko uzyskaniem certyfikatu. Zostaliśmy również poproszeni o zaprezentowanie naszej szkoły i naszych osiągnięć z okresu certyfikacji podczas konferencji "Kształtowanie postaw przedsiębiorczych w szkole". Konferencja ta odbyła się 9 kwietnia 2008 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie podczas gali przedsiębiorczości. Honorowy patronat nad nią objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Zygmunt Cholewiński. W trakcie konferencji wręczane były również Certyfikaty Jakości "Szkoła Przedsiębiorczości". W imieniu naszej szkoły certyfikat odebrały: pani wicedyrektor Bogumiła Osuch, szkolni koordynatorzy pani Monika Błaż i pani Magdalena Warcaba oraz uczennica Edyta Pliś.

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 1 Gość

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055