Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Informacja z XV Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Memoriał Andrzeja Czajki

     W dniu 05.04.2016r. w sali Zespołu Szkół w Oleszycach odbył się XV Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Memoriał Andrzeja Czajki. W turnieju wzięły udział następujące drużyny: Zespół Szkół w Oleszycach, Gimnazjum w Starym Dzikowie, Gimnazjum w Lisich Jamach i Gimnazjum Nr 1 w Lubaczowie.

                               Uzyskano następujące wyniki:

G. Stary Dzików- G. Lisie Jamy                2:0
Zs Oleszyce- G. nr 1 w Lubaczowie          2:0
G. Lisie Jamy- Zs Oleszyce                       0:2
G. Stary Dzików- G nr 1 w Lubaczowie   2:0
G. Lisie Jamy- G. nr 1 w Lubaczowie       2:1
G. Stary Dzików- Zs Oleszyce                  0:2


    Kolejność miejsc:

    I miejsce – ZS Oleszyce
    II miejsce – Gimnazjum  Stary Dzików
    III miejsce – Gimnazjum Lisie Jamy
    IV miejsce – Gimnazjum Nr 1 w Lubaczowie

       Memoriał jest poświęcony pamięci długoletniego nauczyciela wychowania fizycznego i wychowawcy licznych pokoleń. Patron turnieju zaszczepiał młodzieży potrzebę ruchu, zdrowego stylu życia oraz rywalizacji fair play. Uzyskiwał z młodzieżą znaczące sukcesy. Wspominamy go z życzliwością i szacunkiem – cześć jego pamięci.
       Drużyna ZS Oleszyce występowała w następującym składzie: Tomasz Sałek, Dominik Mamczura, Bartłomiej Sopel, Paweł Puk, Artur Bułas, Radosław Wawrejko, Bartłomiej Polak, Krystian Sołtys, Grzegorz Pizun. Drużynę do zawodów przygotowywał i prowadził nauczyciel w-f Kazimierz Wać.
      Drużynę do zawodów przygotowywał i prowadził nauczyciel wychowania fizycznego Kazimierz Wać. Drużyny zostały nagrodzone dyplomami oraz pamiątkowymi pucharami. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe i statuetki. Po turnieju wszyscy uczestnicy skorzystali z ciepłego posiłku i gorącej herbaty.

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 1 Gość

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055