Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

"Tanew - nasza rzeka" 2016

tanew 2016 01W dniach 03- 04  czerwca 2016 roku odbyła się VII edycja akcji proekologicznej "Tanew nasza rzeka" im. Zdzisława Lwa, w której jak co roku brała udział nasza młodzież. Ideą akcji oprócz założeń proekologicznych i krajoznawczych była integracja młodzieży dwóch województw podkarpackiego i lubelskiego.
Akcja rozpoczęła się w piątkowy poranek w Narolu. Młodzież przystąpiła do sprzątania źródła Tanwi w Łukawicy oraz ścieżki przyrodniczej Kobyle Jezioro. Zwiedziła także bunkier wchodzący w skład słynnej Linii Mołotowa. Następnie udała się do Suśca gdzie sprzątała szlaki turystyczne roztoczańskiego parku narodowego.


Podsumowaniem dnia było uroczyste ognisko, które około godziny 20.00 odbyło się w "Zaścianku" z przedstawicielami samorządów, nadleśnictwa, szkół oraz "susieckich" harcerzy, którzy dziękowali za wspólnie przeżyte chwile na szlakach.
W drugi dzień młodzież zwiedziła i posprzątała kamieniołom „Babia Dolina” w Józefowie. Wraz z zaproszonym geologiem poszukiwała śladów morza na terenie kamieniołomu.
Na zakończenie akcji młodzież udała się na cmentarz pod Osuchami gdzie w 1944 roku odbyła się bitwa w ramach operacji Sturmwind II (AK i Bataliony Chłopskie). Bitwa pod Osuchami była największą partyzancką bitwą Europy.
Zakończenie akcji nastąpiło na ścieżce przyrodniczej na terenie Nadleśnictwa Józefów, przy dębie "Zdzisław" dla przypomnienia i uczczenia pamięci inicjatora akcji „Tanew-nasza rzeka”.

 tanew 2016 02tanew 2016 03tanew 2016 04

tanew 2016 05tanew 2016 06tanew 2016 07

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 3 Gości

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055