Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Kupiński Guitar Duo – koncert gitarowy

DSC 025817 listopada 2015r. wychowankowie Internatu uczestniczyli w koncercie gitarowym „Kupiński Guitar Duo”. W wykonaniu Ewy Jabłczyńskiej i Dariusza Kupińskiego można było usłyszeć jeden utwór oryginalnie skomponowany na duet gitarowy oraz opracowania muzyczne z innych instrumentów, np. z organów czy też z orkiestry w transkrypcji na duet gitarowy. Na program koncertu złożyły się ciekawe kompozycje typu: uwertura do opery „La gazza ladra” (Sroka złodziejka) Gioacchina Rossiniego, „Mazurki” Fryderyka Chopina, sonata „Fantazja” Dusana Bogdanovica oraz „Błękitna rapsodia” Georga Gershwina.


Jak stwierdzają znawcy muzyki – dr Ewa Jabłczyńska i Dariusz Kupiński to duet potwierdzający najwyższą klasę muzyczną. Łączą pasję, wyjątkową muzykalność oraz technikę gry na najwyższym poziomie. Otrzymali liczne nagrody w znaczących, międzynarodowych konkursach gitarowych, m.in. w Weikersheim, Parmie, Tychach, Viareggio, Bojano, Erwitte. Występowali z recitalami w Polsce, Niemczech, Włoszech, Czechach czy Ukrainie. Ewa Jabłczyńska i Dariusz Kupiński są absolwentami Universität der Künste w Berlinie i Hochschule für Musik w Weimarze, a także Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

DSC 0259DSC 0263DSC 0264

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 1 Gość

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055