Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

"Tanew nasza rzeka",

tanew 01W dniach 29- 30  maja odbyła się po raz VI edycja, proekologicznej akcji  "Tanew nasza rzeka", w której jak co roku brała udział nasza młodzież. Ideą  akcji oprócz założeń proekologicznych i krajoznawczych była integracja młodzieży województw lubelskiego i podkarpackiego. Akcja rozpoczęła się w piątkowy poranek, u źródeł Tanwi, młodzież oprócz sprzątania rzeki  i szlaków turystycznych zwiedziła kamieniołom w Nowinach oraz pałac Łosiów w Narolu.

Około godziny 20.00 na "Zaścianku" w Suścu odbyło się uroczyste podsumowujące ognisko z przedstawicielami samorządów, nadleśnictwa, szkół oraz "susieckich" harcerzy, którzy dziękowali  za wspólnie przeżyte chwile na szlakach.

tanew 02tanew 03tanew 04tanew 05

tanew 06tanew 07tanew 08

W dniach 29- 30  maja odbyła się po raz VI edycja , proekologicznej akcji  "Tanew nasza rzeka", w której jak co roku brała udział nasza młodzież.

 Ideą  akcji „Tanew - nasza rzeka” oprócz założeń proekologicznych i krajoznawczych była integracja młodzieży województw lubelskiego i podkarpackiego.

Akcja rozpoczęła się w piątkowy poranek, u źródeł Tanwi, młodzież oprócz sprzątania rzeki  i szlaków turystycznych zwiedziła kamieniołom w Nowinach oraz pałac Łosiów w Narolu.

Około godziny 20.00 na "Zaścianku" w Suścu odbyło się uroczyste podsumowujące ognisko z przedstawicielami samorządów, nadleśnictwa, szkół oraz "susieckich" harcerzy, którzy dziękowali  za wspólnie przeżyte chwile na szlakach. Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 3 Gości

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055