Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

WIĘCEJ CZYTANIA MNIEJ OGLĄDANIA!

Więcej czytania mniej oglądania! to hasło konkursu zorganizowanego przez Poradnię Pedagogiczno – Psychologiczną i Miejską Bibliotekę w Lubaczowie. Jego uczestnikami byli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu lubaczowskiego. Celem tej akcji byłowiecej czytania 2017 03 stworzenie plakatu propagującego czytanie. Prace plastyczne przygotowała także młodzież z naszej szkoły: Wiktoria Dorosz, Julia Popek, Łukasz Kogut, Jagoda Stachów, Dominika Gmiterek, Kamila Kalińska, Anna Rożdestwenska oraz Sylwia Szałaj.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 10 maja w czytelni Miejskiej Biblioteki w Lubaczowie podczas spotkania autorskiego z Krzysztofem Piersą – dziennikarzem, pasjonatem i recenzentem gier komputerowych.

Wyróżnienie zdobyła Kamila Kalińska, która otrzymała pamiątkowy dyplom. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy za przygotowanie plakatów, a Kamili serdecznie gratulujemy!

 wiecej czytania 2017 02wiecej czytania 2017 01

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 1 Gość

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055